Fresh & Tasty

Dubeň Restaurant & Pizzeria

Slovak Express

Café Dubeň

Kaffeine Coffee menu

Fresh & Tasty hľadá šikovných ľudí do svojho kolektívu. Pre zobrazenie našich pracovných ponúk kliknite sem

Fresh & Tasty

Naša zatiaľ najnovšia prevádzka, ktorú nájdete v Auparku na 1.poschodí priamo oproti Slovak Express-u. Koncept, ktorý sme zvolili vo Fresh & Tasty je výrazne odlišný od našich ostatných prevádzok a myslime si, ze skladbou ponúkaných jedál a nápojov je momentálne v Žiline jedinečný.

Celé menu bolo zostavené predovšetkým pre tých, ktorým je blízky zdravý spôsob stravovania a ktorí hľadajú také miesto, kde sa môžu nielen dobre a rýchlo najesť, ale kde môžu zároveň aj urobiť niečo pre svoje zdravie, lebo ako sa hovorí – ”jesť, to je nutnosť, ale zdravo jesť, to je umenie”.

Každý deň si preto u nás budete mocť vybrať z čerstvých šalátov, ci už pripravených podľa všetkým dobre známych receptov, alebo zostavených priamo vami samotnými.

V pripade, ze máte chuť na niečo teplé, naši kuchári Vam priamo pred vašimi očami pripravia chutný kurací steak, zubáča na grile či steak z tuniaka. Aby ste si vo Fresh & Tasty mohli vybrať to správne jedlo počas celého dňa, k dispozícií Vám je veľký výber jogurtov a tvarohov s domácou granolou, s ovocím, ovsenými vločkami, ovocné šaláty, zeleninové tyčinky, domáce nátierky s našim vlastným pečivom a mnohé ďalšie, predovšetkým domáce výrobky.

Ponuku nápojov sme sa tiež snažili urobiť čo najpestrejšiu, aby ste mali na výber z čerstvých štiav, ovocných a zeleninových smoothies, ale tiež z fľaškových vitamínových nápojov, limonád a ľadových čajov. Možnosť platby jedál aj nápojov všetkými druhmi stravných lístkov ako aj platobným terminálom je samozrejmosť.

Dúfame a veríme, ze vo Fresh & Tasty si bude vedieť vybrať každý.

Jedinečný koncept zdravého stravovania v Žiline.

Nezabudnite sledovať náš FB a byť vždy v obraze.

Otváracie hodiny

Pondelok – piatok: 09:00 -21:00
Sobota: 09:00 -21:00
Nedeľa: 09:00 -21:00

Adresa

AUPARK SC Žilina, Veľká okružná 59/A, 010 01 Žilina
Kontakt na prevádzku: 0948 431 435
Email: info@podsanajest.sk