Slovak Express

Prevádzka Slovak Express sa nachádza v obchodnom centre AUPARK SC, Veľká Okružná , Žilina.

Činnosť zahájila 06.12.2012.  Je orientovaná na prípravu a výdaj teplej stravy s tým, že sa zameriava hlavne na tradičné jedlá slovenskej a českej kuchyne. Od pondelka do piatku ponúka  9 druhov denného menu, t.j. hotových jedál, dva druhy polievok a jednu špeciálnu zeleninovú dennú prílohu. V sobotu a nedeľu je týchto jedál spravidla 8 bez dennej špeciálnej zeleninovej prílohy. V priebehu týždňa – v stredu, v piatok a v sobotu,tu zákazník nájde medzi spomínanými hotovými jedlami dennej ponuky aj jedno sladké jedlo. Okrem dennej ponuky, ktorá sa na každý deň pripravuje v úplne inom zložení, ako bola predchádzajúci deň, ponúka prevádzka Slovak Express aj výber jedál z trvalej ponuky, kde sa zákazníkom vybraté jedlo pripravuje na objednávku a jeho príprava trvá cca 15-20 min. podľa druhu.

Okrem uvedenej širokej ponuky jedál, ktorú v oblasti denného menu  neustále dopĺňame o nové, ešte neponúkané jedlá, má zákazník na výber aj veľké množstvo nápojov, či už čapované od spoločnosti CocaCola, alebo fľaškové, vrátane minerálok, čajov, džúsov, alkoholického, resp. nealkoholického piva.

Prevádzka Slovak Express sa od svojho vzniku teší veľkej obľube u zákazníkov, o čom svedčí neustály nárast dopytu po našich službách, čonás na druhej strane zaväzuje k neustálemu zdokonaľovaniu sa a hľadaniu stále nových a nových receptúr, tvorbe vhodnej skladby dennej ponuky a udržiavaniu kvality pripravovaných a ponúkaných jedál.

Najnovšími zlepšeniami v oblasti komfortu pre zákazníka je možnosť platiť v našej prevádzke aj platobnou kartou, elektronickými stravnými lístkamiCallio. Platba klasickými stravnými lístkami všetkých spoločností je samozrejmosťou.

V prípade záujmu nie je problém elektronicky zasielať na zákazníkom udanú adresu každú nedeľu dennú ponuku na celý týždeň.

Sledujte náš FB profil a dozviete sa viac.

Fresh & Tasty hľadá šikovných ľudí do svojho kolektívu. Pre zobrazenie našich pracovných ponúk kliknite sem

Otváracie hodiny

Pondelok – piatok: 09:00 -21:00
Sobota: 09:00 -21:00
Nedeľa: 09:00 -21:00

Adresa

AUPARK SC Žilina, Veľká okružná 59/A, 010 01 Žilina
Kontakt na prevádzku: 0948 431 435
Email: info@podsanajest.sk